Zwroty

Dowiedz się jak zwrócić towar

Na złożenie oświadczenia o zwrocie zakupionego towaru w naszym sklepie online masz 14 dni od daty otrzymania paczki ze swoim zamówieniem.
Wypełnij formularz zwrotu, a następnie prześlij go nam. Następnie do przesyłki zwrotnej dołącz też wydrukowany formularz, który otrzymasz na swój adres e-mail.
Zwracany produkt powinien dotrzeć do nas maksymalnie w ciągu 14 dni od daty przesłania do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Produkt powinien być zwrócony tylko i wyłącznie w formie przesyłki na poniższy adres.

Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta.
Paczkę ze zwracanym produktem oraz wydrukowanym formularzem należy odesłać na adres:

AndziaThere Angelika Martyn
ul.Kołobrzeska 13E/44
10-444 Olsztyn

Numer telefonu dla kuriera, który należy podać w liście przewozowym nadając paczkę do nas: +48 786673941

Preferowana forma zwrotu to przesyłka kurierska. Nie ma możliwości osobistego zwrotu zakupionych produktów.

Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Przypominamy, że zgodnie z §5 ust. 7, który stanowi powtórzenie art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Dlatego prosimy o mierzenie towarów z zachowaniem ostrożności i w sposób, który zapobiegał będzie zniszczeniu towarów, w tym ich ubrudzeniu, rozerwaniu czy pofarbowaniu. Jeśli towary zwrócone będą zniszczone w stopniu zmniejszającym ich wartość zmuszeni będziemy do obciążenia Cię kwotą, o którą wartość zostanie zmniejszona.

    Formularz zwrotu

    Powód zwrotu